Tiešsaistes seminārs: Muzeju krājuma digitalizācija: pieredze, izaicinājumi, attīstība

Šī gada 15. septembrī tiešsaistē Latvijas Muzeju biedrības un Kultūras informācijas sistēmu centra Facebook un Youtube kanālos norisināsies seminārs “Muzeju krājuma digitalizācija: pieredze, izaicinājumi, attīstība”.

Semināra mērķis ir stiprināt kvalitatīvā krājuma digitalizācijā ieinteresētu Latvijas muzeju vidi, kas izprot digitalizācijas nozīmību un iespējas, pārzina esošo situāciju un vēlas risināt problēmas, ieklausoties ieinteresēto pušu viedokļos. Programma veidota trīs sadaļās: “Ieskats digitalizācijas problemātikā un aktualitātēs”, “Digitalizācija no muzeju informācijas sistēmu administratoru perspektīvas” un “Digitalizācija no lietotāja perspektīvas”.

Semināra galvenā mērķauditorija ir Latvijas muzeju speciālisti, kuru ikdienas darbs saistīts ar krājuma politikas veidošanu un kolekciju digitalizāciju; tie, kuri vēlas profesionāli pilnveidoties, diskutēt ar kolēģiem un citiem kultūras jomu speciālistiem, attīstīt savas līdzšinējās profesionālās zināšanas un prasmes. Lūdzam sekot līdzi informācijai LMB un KISC mājas lapā, Facebook lapās šeit un šeit!

Lūdzam reģistrēties semināram šeit.

Programma pieejama šeit.

Semināru rīko Latvijas muzeju krājuma speciālistu darba grupa un KISC, ar LMB un VKKF atbalstu.