Latvijas Muzeju biedrība izsludina jauno “Rītdienas muzejs 2022” pasākumu programmu

2022. gada rudens “Rītdienas muzejs” programma turpina pagājušajā gadā aizsākto starpnozaru sadarbību. Radošajos semināros dienas garumā, apvienojot lekciju un praktisku meistardarbnīcu formātus, meklēsim atbildes, kā citas jomas — kultūrainavu izpēte, valodniecība, mākslas terapija un sociālā līdzdalība — var pozitīvi ietekmēt muzeja darbu, iedvesmot jaunu pakalpojumu un produktu izveidē, kā arī pilnveidot apmeklētāja un muzeja darbinieka pieredzi muzejā.  Uz semināriem īpaši aicināti jaunie muzeju speciālisti, lai savstarpēji iepazītos un gūtu pozitīvu pieredzes apmaiņu.

RĪTDIENAS MUZEJS: Muzejs un ainava

Norises vieta: Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, Brīvdabas iela 21

Reģistrācija: šeit

RĪTDIENAS MUZEJS: Sociāli aktīvs muzejs

Norises vieta: Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga.

Reģistrācija šeit

RĪTDIENAS MUZEJS: Muzejs un labsajūta

Norises vieta: Paula Stradiņa medicīnas vēstures muzejs, Ukrainas neatkarības iela 1, Rīga, Latvija

RĪTDIENAS MUZEJS: Muzejs un apmeklētājs

Norises vieta: Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejs,  Palasta iela 4, Rīga

RĪTDIENAS MUZEJS: Muzejs un valoda

Norises vieta: Latvijas Okupācijas muzejs, Latviešu strēlnieku laukums 1, Rīga

Reģistrācija: šeit.

Pasākumu norisi atbalsta: Latvijas Okupācijas muzejs, Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejs, Paula Stradiņa medicīnas vēstures muzejs, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs.

Programmas norisi atbalsta: Valsts kultūrkapitāla fonds.