IzvēlneAizvērt

14.05

Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs aicina darbā eksponātu uzraugu/-dzi: 2 amata vietas

Ja esi uzticams, pacietīgs un pozitīvi noskaņots cilvēks, kurš gatavs strādāt komandā un profesionāli attīstīties kopā ar Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja komandu, tad šī vakance domāta Tev.

Galvenie darba pienākumi un muzeja piedāvājums:

• uzraudzīt kārtību ekspozīcijā un izstāžu zālēs;
  • pārdot muzeja apmeklētājiem ieejas biļetes un suvenīrus, sagatavot kases atskaites;
  • atbildēt uz apmeklētāju jautājumiem par ekspozīcijas apskates kārtību un informatīvajiem materiāliem;
  • pieaicināt muzeja speciālistu vadīt ekskursijas vai konsultēt  apmeklētājus;
  • palīdzēt muzeja speciālistam vadīt ekskursijas – t.i., demonstrēt ekspozīcijā izvietotos maketus un modeļus;
  • pārzināt ekspozīcijas apgaismojuma sistēmu, stendu un aparatūras darbību, informēt muzeja speciālistu par bojājumiem vai problēmām to darbībā.

Galvenās amata prasības:

• vidējā izglītība;
  • teicamas saskarsmes un saziņas prasmes komunikācijā ar dažādiem klientiem;
  • valodu prasmes – latviešu (labi), krievu un angļu (sarunvalodas līmenī) saskarsmē ar muzeja klientiem;
  • datorlietotāja zināšanas MS Office programmās – pamata līmenī;
  • interese par vēsturi;
  • vēlama pieredze darbā ar kases aparātu.

Darba alga - 595 Eur (bruto) un summētais darba laiks saskaņā ar darba grafiku. Brīvdiena svētdiena, pirmdiena, valstī oficiāli noteiktās svētku dienas-brīvdienas.

Pieteikumu un CV lūdzam sūtīt līdz 27.05.2020 uz e-pastu vakance@ldz.lv, jautājumiem: T. 20032331.