IzvēlneAizvērt

09.02

Aicinām noskatīties semināra "Kvalitatīvu muzeju piedāvājumu skolēniem aprakstu veidošana" video ierakstu

Šī gada sākumā, pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstam, ir publicēts pārskatāms, lietotājam ērts un mūsdienīgs meklēšanas rīks, kas apkopo “Latvijas skolas somas” piedāvājumu Latvijas muzejos. Projekts veidots ar mērķi attīstīt muzeju un izglītības iestāžu sadarbību, kā arī veicināt caurspīdību un izgaismot Latvijas muzeju plašo darbu ar skolēnu auditoriju.

Meklētājā paredzēts ievadīt simtiem piedāvājumu, ko Latvijas muzeji ir gatavi nodrošināt 1.-12. klašu skolēniem. 2021. gada 4. februārī tiešsaistes platformā zoom tikās Latvijas Muzeju biedrības priekšsēdētāja Zane Grīnvalde, projekta vadītāja Elīna Bērziņa, projekta "Latvijas Skolas soma" vadītāja Aija Tūna un Latvijas muzeju speciālisti, lai pastāstītu par jaunizveidoto meklēšanas rīku un sniegtu praktiskus padomus piedāvājuma veidalpas aizpildīšanai.