IzvēlneAizvērt

Vebināru cikls: Digitālā transformācija muzeju pasaulē

2021. gada 4. martā, 11. martā un 25. martā izstāžu dizaina un ražošanas uzņēmums “Motor” muzeju nozares profesionāļiem piedāvā bezmaksas 3 vebināru ciklu “Digitālā transformācija muzeju pasaulē”.

Vebināru vadmotīvs – digitālais saturs, mārketings un līdzekļu piesaiste attīstībai.

Digitālā transformācija ir saistīta ar pārmaiņām - pārmaiņām procesos, pārmaiņām lomās, pārmaiņām mūsu darbā, pārmaiņām mūsu saskarsmē ar apmeklētājiem - to visu var veicināt tehnoloģijas.Veiksmīgas pārmaiņas sākas iesaistīto cilvēku sirdīs un prātos.

Jūs dzirdēsiet no pasaulē atzītiem muzeju nozares profesionāļiem:

• Kā muzejam nonākt līdz tā digitālajam vēstījumam
  • Kāpēc liela daļa mārketinga ir pārvietojusies uz digitālo vidi un kādi ir efektīvākie kanāli
  • Kā daži muzeji spītējot krīzei spēja attīstīties un piesaistīt finanšu līdzekļus, pateicoties novatoriskiem risinājumiem un idejām

Vebināru darba valoda: angļu

2021. gada 4. martā MOTOR aicināja uz pirmo vebināru, lai uzzinātu vairāk no pasaules līmeņa ekspertiem par to, kā digitālo vēstījumu var izmantot, lai iedvesmotu cilvēkus, kāpēc digitālais vēstījums ir daudz kas vairāk nekā tikai ekrānu pievienošana un kā spēļu tehnoloģijas var bagātināt muzeja pieredzi.

2021. gada 11. martā MOTOR aicināja uz otro vebināru, lai noklausītos sarunas par to, kā izmantot digitālos kanālus, sasniegtu jaunas auditorijas un izceltos digitālajā pasaulē.

2021. gada 25. martā MOTOR aicina uz trešo vebināru, lai stāstītu par to, kā darbojas digitālā līdzekļu vākšana un kā muzeji krīzes laikā piesaista finanšu līdzekļu.

Reģistrācija: ŠEIT

Detalizēta programma un runātāji: ŠEIT