Vebinārs: Veicinot līdzdalību kultūrā visiem

No 2020. gada novembra līdz 2021. gada maijam Latvijas Muzeju biedrība sadarbībā ar britu muzeju speciālistu, rokasgrāmatas “Muzeji un ilgtspējīgas attīstības mērķi” autoru Henriju Makgī rīko septiņu vebināru ciklu “Muzeji un ilgtspējīgas attīstības mērķi”.

Vebināros tiek atklāts, kā muzeji savā ikdienas darbā, veicot ikdienas pienākumus un radot jaunus pakalpojumus un produktus, var atbalstīt ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanu – pievēršoties ne vien vides jautājumiem, bet arī muzeju augstajam potenciālam sniegt ieguldījumu planētas iedzīvotāju izglītotībā un labklājībā. Vebināru programmu veidos Henrija Makgī priekšlasījums (40 min) un diskusija ar auditoriju (20 min).

Dienaskārtība 2030 un Ilgtspējīgas attīstības mērķi tiecas neatstāt nevienu novārtā. Muzeju kontekstā tas nozīmē efektīvu pakalpojumu nodrošināšanu visām sabiedrības grupām ar mērķi dot ikvienam iespēju piedalīties savas kopienas un mūsu kopīgās nākotnes veidošanā. Mēs varam izmantot Ilgtspējīgas attīstības mērķus un to apakšmērķus, lai atklātu, kā katrs varam sniegt savu ieguldījumu ilgtspējīgā attīstībā. Vebinārs pievērsīsies šīm tēmām, sasaistot tās ar cilvēku pamattiesībām piedalīties sabiedrības un kultūras dzīvē un aplūkojot tās Latvijas sabiedrības un muzeju kontekstā.

Vebināra darba valoda: angļu

Reģistrācija un papildu informācija:

Dalība – bez maksas. Maksimālais dalībnieku skaits – 100.  Iespēju piedalīties iegūs tie, kuri pirmie reģistrēsies.

Reģistrācija: ŠEIT

Visu vebināru programma: ŠEIT