IzvēlneAizvērt

Latvijas muzeji uz laiku ir slēgti

Saistībā ar Covid-19 izplatību Latvijā ir izsludināta ārkārtas situācija un laika posmā no 2020.gada 13.marta līdz 2020. gada 14. aprīlim apmeklētājiem ir slēgta lielākā daļa muzeju. Iedzīvotāji tiek aicināti visdažādākās kultūras norises izbaudīt virtuāli, savukārt kultūras jomā pieejamos e-pakalpojumus saņemt attālināti, iestādes klātienē neapmeklējot.

Atsaucoties uz informāciju, ko Latvijas Muzeju biedrība ir saņēmusi no tās biedriem, valsts un pašvaldību muzeju darbinieki turpina darbu attālināti no mājām. Lai turpinātu sniegt muzeja apmeklētājiem un pētniekiem nepieciešamo informāciju, muzejos katru dienu strādā dežūrējošais speciālists, kas sniedz informāciju un konsultācijas pa telefonu un e-pastu saziņā.