IzvēlneAizvērt

20.09

RĪTDIENAS MUZEJS: Muzeja telpa

UZMANĪBU! Ir sasniegts maksimālais dalībnieku skaits un pieteikšanās 20. septembra pasākumam ir noslēgusies! Pateicamies visiem par atsaucību! Ja vēlaties, lai Jūs informējam, ja atbrīvojas vieta pasākumā, lūdzu, rakstiet uz e-pastu katrina.kukoja@gmail.com.

 

Latvijas Muzeju biedrība sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju 2021. gada septembrī un oktobrī aicina uz profesionālās pilnveides programmu “Rītdienas muzejs”, kura šogad fokusēsies uz starpnozaru mijiedarbību. 

 

Rītdienas muzeja otrajā pasākumā  iepazīsim muzeja telpu no jauniem rakursiem. Kādu to redzam virtuālajā vidē? Videomākslinieks Dainis Juraga praktiskā meistardarbnīcā parādīs, kā ar vienkāršiem paņēmieniem izveidot interesantu un atraktīvu audiovizuālo vēstījumu, liekot lietā to, kas gandrīz katram no mums ir kabatā – viedtālruni. Jēkabs Nīmanis palūkosies uz muzeja telpu no skaņas aspekta. Kādas skaņas veido muzeja telpu? Un kā ar tām mēs varam pilnveidot apmeklētāja pieredzi. Scenogrāfe un videomāksliniece Ineta Sipunova pastāstīs, kā gaisma un projekcija var ietekmēt to, kā apmeklētājs izjūt telpu, tās noskaņu un kā mēs to varam izmantot savā labā.

 

Norises laiks: 20. septembris, plkst. 10.00-17.15

Norises vieta: Latvijas Nacionālais vēstures muzejs, Brīvības bulvāris 32, Rīga

Lektori: Dainis Juraga, Jēkabs Nīmanis, Ineta Sipunova

Reģistrācija: šeit 

Dalības maksa: 3.00 EUR kafijas pauzei

Dalībnieku skaits: 25

Dalībniekiem ir nepieciešams derīgs Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas faktu. Sertifikāti un personu apliecinoši dokumenti tiks pārbaudīti pie reģistrācijas.

 

Programmas norisi atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.