Skolas iela 3, Ventspils, LV-3601

Akreditēts

Muzeju biedrības saimē

Serviss un pakalpojumi

• Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Pieejams gids vai aplikācija
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piedāvājums ģimenēm ar bērniem
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piedāvājums skolēniem

Vairāk

Pirmdiena Slēgts
Otrdiena 10:00 – 18:00
Trešdiena 10:00 – 18:00
Ceturtdiena 10:00 – 18:00
Piektdiena 10:00 – 18:00
Sestdiena 10:00 – 18:00
Svētdiena Slēgts

Ieejas maksa

Pieaugušais 1.00 EUR
Skolēns 0.50 EUR
Students 0.50 EUR
Seniors 0.50 EUR

Iegādājies muzeja biļeti ar Mobilly!

Bezmaksas ieeja

• bērniem līdz 7 gadu vecumam
  • cilvēkiem ar invaliditāti

Ziemeļkurzemes Amatniecības konsultāciju centrs jeb Ventspils Amatu māja – Ventspils muzeja filiāle – ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansiālu atbalstu durvis vēra 2007. gada 3. augustā. Amatu māja atrodas atjaunotajā 18. gs. celtajā Kurzemes hercogistes senākajā skolas ēkā, kas pārtapusi par mūsdienīgu kultūras un tūrisma objektu, kā arī interesantu apskates objektu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem. Atjaunotajā ēkā apmeklētājiem apskatei tiek piedāvāta mācību klase, kas iekārtota 19. gs. stilā. Iepriekš piesakoties, ir iespējams piedalīties mācību stundā, kas norit 19. gs. tradīcijās. No 1849. gada līdz 1851. gadam šajā ēkā, kur tolaik atradās apriņķa skola, mācījies arī ievērojamais jaunlatviešu darbinieks un izcilais folklorists Krišjānis Barons.

Amatu mājā iekārtotas un darbojas foto, audēju un podnieka darbnīcas, kā arī suvenīru salons. Amatu mājā regulāri notiek mākslas un amatniecības tēmām veltītas izstādes un pilsētas kultūras dzīvi bagātinoši pasākumi.

Ventspils muzejs. Ziemeļkurzemes amatniecības centrs “Amatu māja”

Skolas iela 3, Ventspils, LV-3601

Pašvaldības muzejs