Sporta 2 kvartāls, Rīga, LV-1013

Akreditēts

Muzeju biedrības saimē

Serviss un pakalpojumi

• Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piedāvājums ģimenēm ar bērniem
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Āra aktivitātes
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piedāvājums skolēniem

Ziedoņa muzeja un biliotēkas rezidence Rīgā simbolizē muzeja moto: “Ziedoņa muzejs ir ceļš”.

Ikviens jebkurā laikā var apmeklēt brīvdabas kultūrvietu “Augtuve”, kā arī Sporta 2 rezidence iekštelpās skolēniem ir iespēja piedzīvot muzejpedagoģiskās programmas, kas tapušas sadarbībā ar fonda “Viegli” iniciatīvu izglītībā “Ziedoņa klase”.

Vairāk

Ziedoņa bibliotēkas telpas pēc iepriekšējas pieteikšanās: 10.00-17.00

Kultūrvieta “Augtuve” kvartālā pieejama 24/7

Ieejas maksa

Brīvdabas ekpozīcija kultūrvietā “Augtuve” apmeklētājiem pieejama bez maksas.

Ziedoņa muzeja un biliotēkas rezidence Rīgā dod iespēju ikvienam apmeklētājam Sporta 2 kvartālā apmeklēt brīvdabas ekspozīciju “Augtuve”, kas interaktīvā veidā aicina iepazīt un līdzdarboties dažādās tēmās – Krišjānis Barons, Imants Ziedonis, tautasdziesma, latviešu tradīcijas un citās.

Rīgas rezidences iekštelpās aktīvi darbojas arī izglītības iniciatīva “Ziedoņa klase”, kas sadarbībā ar muzeju rada kultūrizglītības nodarbības dažāda vecuma skolēniem. Visas aktuālās nodarbības iekļautas programmā “Latvijas skolas soma”.

Ziedoņa muzeja un bibliotēkas rezidence Rīgā

Sporta 2 kvartāls, Rīga, LV-1013

Privāts muzejs