Ate, Annas pagasts, Alūksnes novads, LV-4341

Akreditēts

Muzeju biedrības saimē

Serviss un pakalpojumi

• Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piedāvājums ģimenēm ar bērniem
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Āra aktivitātes
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Apmeklējuma rezervācija

Muzeja krājuma pamatā ir Ates muzeja veidotāja Viktora Ķirpa personīgā kolekcija ar kultūrvēsturisku nozīmi.

Vairāk

Pirmdiena Slēgts
Otrdiena 10:00 - 17:00
Trešdiena 10:00 - 17:00
Ceturtdiena 10:00 - 17:00
Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena 11:00 - 17:00
Svētdiena   Slēgts

Ieejas maksa

Pieaugušais 3.00 EUR
Skolēns 1.00 EUR
Students 1.00 EUR
Seniors 2.00 EUR

Iegādājies muzeja biļeti ar Mobilly!

Muzeja krājuma pamatā ir Ates muzeja veidotāja Viktora Ķirpa personīgā kolekcija ar kultūrvēsturisku nozīmi, kas ar aktu nodota Kalncempju pagasta novadpētniecības muzejam 1999.gadā. Kolekcijā bija 4036 vienības, šobrīd krājumā ir 5720 vienības. Muzeja unikalitāte ir tā, ka vienkopus atrodas Latvijas brīvvalsts laikā darbinātā lauku tehnika, zirgu inventārs, vairāki desmiti iekšdedzes motori, amatnieku darba rīki un citi lauku cilvēka darba rīki.

Muzeja krājums raksturo: Kalncempju pagasta un novada vēsturi un kultūru. Priekšmeti komplektēti tā, lai varētu stāstīt par latviešu zemnieka dzīvi, darbu, sadzīvi, tradīcijām; politiskiem notikumiem; saimniecisko darbību; kultūru, izglītību un sportu; reliģisko dzīvi un pagastā un novadā dzimušo vai dzīvojošo mākslinieku dzīvi, radošo darbību.

Muzeja krājums raksturo laika periodu 19. gs. beigas un 20.gs.

Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejs

Ate, Annas pagasts, Alūksnes novads, LV-4341