Pašvaldības muzejs

Akreditēts

Muzeju biedrības saimē

Serviss un pakalpojumi

• Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Pieejams gids vai aplikācija
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piedāvājums skolēniem
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Bezmaksas ieeja

Rakstnieka Herberta Dorbes muzejs iekārtots 1960.gadā uzceltā Dorbes ģimenes mājā Ventspilī privātmāju rajonā - tā dēvētajā Gāliņciemā.

Vairāk

Pirmdiena 11:00 – 17:00
Otrdiena 11:00 – 17:00
Trešdiena 11:00 – 17:00
Ceturtdiena 11:00 – 17:00
Piektdiena 11:00 – 17:00
Sestdiena Slēgts
Svētdiena Slēgts

Iepriekš vienojoties, iespējams apmeklēt citā laikā.

Ieejas maksa

Ieeja muzejā ir bez maksas

Muzejs glabā rakstnieka Herberta Dorbes (1894-1983) un citu Ventspils rakstošo autoru literāro mantojumu. Bērniem iespējams iepazīties ar Dorbes pasakas “Tas notika Kaķpēdiņu bulvārī” (1971) varoņu darbiem un nedarbiem, salikt pēc pasakas ilustrācijām gatavotas puzles. Mazajiem muzeja apmeklētājiem iespējams palasīt fragmentus no Dorbes sastādītās ābeces (1930), salikt pēc attēliem no burtiem vārdus. Skaists ir Valijas un Herberta Dorbes iekoptais dārzs. Skolēni muzeja dārzā aicināti ieklausīties tur augošo koku stāstos, noteikt koka garumu, izmērīt savu garumu un koka apkārtmēru.

Ventspils muzejs. Herberta Dorbes memoriālais muzejs "Senču putekļi"

Pašvaldības muzejs

Akreditēts