Pils iela 3, Gulbene, Gulbenes novads, LV-4401

Muzeju biedrības saimē

Serviss un pakalpojumi

• Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Bezmaksas autostāvvieta
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piemērots personām ar kustību traucējumiem
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Pieejams gids vai aplikācija
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piedāvājums ģimenēm ar bērniem
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piedāvājums skolēniem
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piedāvājums jaunlaulātajiem

Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs ir pašvaldības iestāde, kas izveidota ar mērķi veikt izglītojošo un pētniecisko darbu, saglabāt novada kultūrvēsturisko mantojumu.

Vairāk

Pirmdiena Slēgts
Otrdiena 10:00 - 17:00
Trešdiena   10:00 - 17:00
Ceturtdiena 10:00 - 17:00
Piektdiena 10:00 - 17:00
Sestdiena 10:00 - 14:00
Svētdiena Slēgts

Valda Vorza, direktore
T: +371 26558421
E: valda.vorza@gulbene.lv

Zane Biseniece, krājuma nodaļas vadītāja
T: +371 26615154
E: muzejs@gulbene.lv

Iveta Petrovska, mākslas un komunikāciju nodaļas vadītāja
T: +371 28316362

Ineta Bauere, Vēstures nodaļas vadītāja
T: +371 29132068

Ieejas maksa

Pieaugušais 0.40 EUR
Skolēns 0.20 EUR

Visas cenas un atlaides skatīt muzeja mājas lapā.

Bezmaksas ieeja

• Bērniem līdz skolas vecumam

Trešdienās:

• Pensionāriem
  • Cilvēkiem ar invaliditāti
  • Latvijas muzeju darbiniekiem
  • Bērniem un mācību iestāžu audzēkņiem ar īpašām vajadzībām
  • ICOM kartes īpašniekiem

Gulbenes novada mākslas un vēstures muzejs ir Ziemeļaustrumlatvijas muzeju citadele, kas fokusējas ne vien uz pētniecību un novada kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu, bet arī aktīvi piedāvā inovatīvas izglītojošas un mākslinieciskas izpausmes – izstādes, nodarbības muzejā, festivālus un ekspozīcijas.

Muzeja galvenā ekspozīcija vēsturiskajā Vecgulbenes muižas oranžērijā aptver novada vēstures stūrakmeņus, kā arī mūsu novadnieku, tajā skaitā divu Jūliju – Madernieka un Straumes – skatāmu un taustāmu dizaina ekspozīciju. Abi pasaules pilsoņi ir radījuši priekšnoteikumu muzeja starptautiskajai sadarbībai ar Tuvo Austrumu valstīm.

Muzejam ir 3 struktūrvienības: etnogrāfiskā krājuma glabātava “Klēts”, ekspozīcijas telpas Stāmerienas pilī un radošo aktivitāšu zāles Sarkanajā pilī.

Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs

Pils iela 3, Gulbene, Gulbenes novads, LV-4401

Pašvaldības muzejs