Каталог музеев Латвии

Огрский музей истории и искусства

Brīvības iela 36, Ogre, LV 5001

Ko darīt ar Mildas tantes albumu?

26. ноября, 2016

26.novembrī  plkst. 13 Ogres Vēstures un mākslas muzejā notiks radošā darbnīca „Ko darīt ar Mildas tantes albumu?”.

Tajā interesentiem būs iespēja saņemt ne tikai vērtīgus padomus par  ģimenes foto arhīva veidošanu  un glabāšanu, bet arī pašiem  ierāmēt savu fotogrāfiju. Darbnīcu vadīs fotomākslinieks Raimo Lielbriedis.

Nodarbības gaitā noskaidrosim, ko darīt ar milzum lielo skaitu digitālo fotogrāfiju, kuras ik gadu pārslogo mūsu datorus. Mēģināsim noskaidrot, kā optimālāk sakārtot šo arhīvu, lai paši orientētos savas dzīves uzņemtajos fotokadros. Uzzināsim, kurus ģimenes foto  arhīvus labāk saglabāt papīra, kurus – digitālajā formā, par digitālo attēlu saglabāšanas iespējām nākotnē.

Aicinām līdzi ņemt kādu no savām fotogrāfijām un foto rāmi, jo nodarbības otrajā daļā klātesošie apgūs praktiskas iemaņas fotogrāfiju noformēšanā, paspartū izgatavošanā un ierāmēšanā.

Ieeja darbnīcā – bez maksas.

Gunta Šmidre,

Ogres Vēstures un mākslas muzeja