Каталог музеев Латвии

Огрский музей истории и искусства

Brīvības iela 36, Ogre, LV 5001

Darbnīca, kurā gaisma uzvarēs tumsu

10. декабря, 2016

Sestdien, 10.decembrī plkst. 13 Ogres Vēstures un mākslas muzejā notiks radošā darbnīca „Sniega rozes”.  Māksliniece Signe Kraukle, kuras izstāde „Klusā gaisma” šobrīd skatāma muzejā, klātesošos iepazīstinās ar noslēpumiem, lai no vienkāršām lietām radītu pašu rokām veidotus interesantus gaismas objektus.

Darba process solās būt aizraujošs un pārsteigumu pilns -  mazās ikdienišķās lietas pārtaps vienreizējos dizaina priekšmetos.

Ziemassvētku gaidīšanas laikā gaismai ir simboliska nozīme. Un šoreiz visi darbnīcas dalībnieki darbošanās beigās varēs teikt maģiskos vārdus „Lai top gaisma” un gaisma patiešām atspīdēs no pašu rokām darinātiem gaismas objektiem.

Piedaloties darbnīcā, nepieciešams līdzi paņemt stikla trauku – visi pārējie materiāli būs pieejami uz vietas.

Mīļi gaidīts ikviens interesents!

Ieeja pasākumā bez maksas.

Gunta Šmidre,

Ogres Vēstures un mākslas muzeja