Каталог музеев Латвии

Огрский музей истории и искусства

Brīvības iela 36, Ogre, LV 5001

  •  65024345
  •  65022251

Veidosim animācijas īsfilmas muzejā!

 

1. сентября – 30. сентября, 2014

Septembrī muzeja izstāžu zāle ir pārtapusi rotaļu telpā – gleznu izstādē “Prieks trīs dimensijās” mazākajiem. Rotaļu telpā mājo omulība, neformāla un nepiespiesta gaisotne, kurā mazie muzeja viesi aicināti radoši darboties.

Katru septembra sestdienu (6., 13., 20., 27) plkst.12 muzejā notiks animācijas īsfilmu veidošanas darbnīcas, uz kurām ar iepriekšpieteikšanos (zvanot pa tālruni 65024345) aicināti bērnudārzu sagatavošanas grupiņu, kā arī sākumskolas vecuma bērni. Nodarbībās kopā ar zilonīti no Aijas Zariņas grafikas apceļosim gleznās atainotās dažādās pasaules pilsētas!

Isfilmu darbnīcās dalībnieki varēs iejusties režisora un mākslinieka lomā, mācoties veidot vienkāršas īsfilmas stop motion (daudzu fotogrāfiju virknējums) tehnikā. Multfilmu viedošana bērniem rada vispārīgu priekšstatu par filmu montāžas pamatprincipiem, ļauj apjaust kopsakarības starp atsevišķām fotogrāfijām, attīsta bērna iztēli un radošo domāšanu.


Iepriekšpieteikšanās īsfilmu darbnīcām obligāta! Dalības maksa 1,42 €

Savukārt, starplaikā starp skolu un mājasdarbu pildīšanu, aicinām sākumskolas skolēnus kaut uz mirkli iegriezties muzejā, lai nepiespiestā gaisotnē izlocītu kādu no Ogres vēsturiskajām ēkām, sameklētu gleznu fragmentus un iegrieztu laimes ratu, pildot darba lapas ar uzdevumiem, iepazītu tuvāk izstāžu zālē redzamās gleznas.

 

 

Santa Šustere,
Ogres Vēstures un mākslas muzejs
tālr.: 65022251, 28624505

 

 

 

 

 

 
blog comments powered by Disqus