Каталог музеев Латвии

Огрский музей истории и искусства

Brīvības iela 36, Ogre, LV 5001

  •  65024345
  •  65022251

Diskusija par projektiem, kas saistīti ar Ogres upi

 

6. октября, 2011

Ceturtdien, plkst. 16.00 Ogres Vēstures un mākslas muzejā notiks atklāta diskusija par jau īstenotiem un vēl iecerētiem projektiem, kas saistīti ar Ogres upi. Diskusijā piedalīsies Ogres novada pārstāvji, arhitekti, un vides speciālisti. 

Upe ir Ogres pilsētas aizsākums un šodiena. Un tieši Ogres upe ir atslēga, domājot par pilsētas attīstību nākotnē.

Par pagātni stāsta izstāde „Upe. Tilti. Laipas.” (13. septembris – 27. novembris) Izstādē pamazām krājas apmeklētāju atstātie vēlējumi Ogres upei, lielākoties tie vēsta par iedzīvotāju cerībām, kas saistītas ar upes nākotni. Kāda tā būs, ir atkarīgs no mums pašiem, mūsu idejām, mūsu iniciatīvas un vēlmes rīkoties.

Tādēļ, lai rosinātu sabiedrību paust arī savu redzējumu un izteiktu viedokli par speciālistu projektiem, ceturtdien, 6. oktobrī, plkst. 16.00 Ogres Vēstures un mākslas muzejs aicina uz diskusiju par Ogres upi nākotnē, par jau īstenotajiem un vēl iecerētajiem projektiem.

Par iecerēm un to īstenošanas iespējām runāsim ar Ogres novada domes priekšsēdētāju Edvīnu Bartkeviču, priekšsēdētāja vietnieku Egilu Helmani, pilsētas galveno arhitektu Pēteri Zilbertu, būvvaldes vadītāju Maiju Rinku, teritorijas plānotāju Uldi Apini un citiem.

Uz diskusiju aicināti vides speciālisti, arhitekti, ikviens interesents.

 

Informāciju sagatavoja:

Santa Šustere,

Ogres Vēstures un mākslas muzejs

T: 65022251, 28624505

 
blog comments powered by Disqus