Каталог музеев Латвии

ОБЩЕСТВО МУЗЕЕВ

• phone:  +371 29418187

Zanes Veinbergas seminārs “Motivē un iedvesmo sevi un savu komandu”

Norises vieta: Latvijas Nacionālais vēstures muzejs

Norises laiks:  5. jūnijs 10:30 – 13:30

Seminārs tiek organizēts iepriekš plānotās antropologa Roberta Ķīla lekcijas “Nemateriālie motivācijas rīki” vietā, kas tika atcelta lektora veselības probēmu dēļ.

“Rītdienas muzejs” pievēršas pēdējos gados arvien aktuālākai tēmai muzeju vadībā: darbinieku motivācijai. Mg.psych. Zanes Veinbergas seminārs sniegs ieskatu dažādos darbinieku motivācijas veidos, kas nav saistīti ar atalgojuma palielināšanu, un piedāvās konkrētas idejas ikdienas darbam muzejā. Muzeju darbnieki tiks iepazīstināti ar organizāciju psihologu un motivācijas pētījumu atziņām par motivāciju darbā, kā arī ar pieredzes stāstiem no dažādām organizācijām.

Zane Veinberga ir darbinieku motivācijas apmācību vadītāja un psiholoģe, kas apvieno savas profesionālās zināšanas psiholoģijā un praktisko pieredzi ar interaktīvām apmācību metodēm, padarot katras apmācības par ne tikai vērtīgu, bet arī aizraujošu procesu. Zane padziļināti pievēršas psiholoģijas pētījumos gūtajām atziņām, kuras efektīvi pielietot, lai veicinātu organizāciju rezultativitāti. Pasniedz lekcijas un vieslekcijas arī vairākās universitātēs. Pēdējos gados īpaši pievēršas pozitīvās psiholoģijas atziņām un laimes un prieka lomai profesionālajā un personīgajā dzīves jomā.

Uz pasākumu aicināti muzeju speciālisti, kuri strādā vadošos amatos (muzeju, nodaļu un departamentu vadītāji, personālvadības speciālisti). Piesakoties semināram, jānorāda vārds, uzvārds, muzejs un amats.

Lekcijas cena 5 EUR. Cenā iekļauta kafijas pauze.

Dalībnieku vietu skaits pasākumā ierobežots – 50

Pieteikšanās līdz 27.maijam, rakstot uz e-pastu muzeji@muzeji.lv