Каталог музеев Латвии

Добельский краеведческий музей

• phone:   mob. 29436379

Studijas “Aija” pirmā mākslas darbu skate

5. февраля – 12. марта, 2016

5.februārī plkst.16 Dobeles Novadpētniecības muzeja mazajā zālē atvērs tēlotājas mākslas studijas "Aija" dalībnieku pirmo darbu skati- izstādi “Brīvību mācoties".

Izstādē satiksies zīmēt un gleznot gribētāji no Dobeles un Jaunpils novadiem. Studiju vada māksliniece Aija Prince.

Skatē varēs aplūkot darbus, kuri radušies Dobelē laikā no studijas dibināšanas 2014.gadā un tos, kas Jaunpilī tapuši no 2015.gada.

No Dobeles novada izstādē būs redzami Mārītes Birzītes, Solveigas Litvinas, Daces Blūmas, Evijas Kalniņas, Ditas Rūples, Gunas Legzdiņas darbi, savukārt Jaunpils novadu pārstāvēs: Ligita Gintere, Aija Zāgmane, Madara Siliņa, Dzintra Missa, Silva Nordena, Viktorija Niedre, Aleksandra Mertena, Inga Krūtaine, Aldona Zorika, Līva Dana Plezere, Ketija Keita Krastiņa.

Darbu skates nosaukuma ''Brīvību mācoties" idejas pamatbūtība atklāsies izstādes atvēršanas norisē.

Izstāde apskatāma no 5. februāra līdz 12. martam Dobeles Novadpētniecības muzeja mazajā zālē.  Izstāžu zāles darba laiks: no otrdienas līdz piektdienai: 11-18, sestdien: 11-16.

Baiba Ļipņicka,

DNM projektu vadītāja