Каталог музеев Латвии

Добельский краеведческий музей

• phone:   mob. 29436379

Dobeles muzejā fotoizstāde „Ceļš pie sevis”

23. января – 16. февраля, 2013

23. janvārī  plkst.16.00 Dobeles Novadpētniecības muzejs  aicina uz tikšanos  ar grāmatas „Ceļš pie sevis ”  autori Kristīni Maku un tvert  fotoizstādē  apturētā mirkļa  sajūtas.

Izstādē „Ceļš pie sevis” apskatāms fotogrāfu Elīnas Butānovas, Didža Grodza, Haralda Fiļipova, Aigas Ozoliņas, Matīsa Markovska, Laura Rinmaņa un  Dārtas Narkēvičas darbi.

Izstādes atklāšanas dienā varēs iegādāties Kristīnes Makas grāmatu „Ceļš pie sevis”, kurā apkopoti 151 jautājumi, uz kuriem pats sev atbildot, mēs varam tuvināties savai dziļākajai būtībai, īstenākajām vēlmēm un savai sirdij, iepazīstot sevi no jauna.

Kristīne Maka ir pieredzējusi psiholoģe, semināru un lekciju vadītāja, terapeitiski strādā ar cilvēkiem ar dažādām grūtībām, vada neskaitāmas attīstības, atbalsta un apmācību grupas.  Pēc tam, kad pārdzīvojot vēzi un zaudējot kāju, nācās iziet smago meklējumu ceļu pie sevis, radās grāmata „Ceļš pie sevis”.

"Katrs psihologs ir reizē gan diagnosts, gan konsultants, gan garīgais skolotājs atkarībā no situācijas, vietas un laika. Kristīne Maka sevī apvieno visas tās nianses, kas nozīmē būt profesionālam psihologam un reizē Skolotājam. Katra grāmatas lappuse dod iespēju sajust, saprast, attīstīt sevī konkrēto ikdienas emocionālo, eksistenciālo rūpi vai prieku. Grāmata dzīvei - es to nosauktu par ceļvedi visiem, kas meklē - meklē jēgu, sirdsmieru, jaunu informāciju, kontaktu, mīlestību, savienošanos ar viedumu sevī un citos." Guna Svence, Dr.psych.profesore Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā.

Ilona Daukšte

29577669, ilona.sigulda@gmail.com