LMB gada balva

Nominācijā „Mārketinga aktivitāte 2016” izvirzīti

LMB gada balvas „ZELTA PUTEKLIS 2016” konkursā nominācijā „Mārketinga aktivitāte 2016” tika saņemti trīs pieteikumi. Vērtēšanā uzmanība tika pievērsta īstenoto projektu efektivitātei apmeklētāju piesaistīšanā konkrētām izstādēm un ekspozīcijām, kā arī muzejam kopumā.

Nominācijā „Izglītojošs projekts muzejā 2016” tika vērtēti šādi kandidāti:
1. Latvijas Nacionālais mākslas muzejs: LNMM jaunā mājas lapa www.lnm.lv.

2. Ludzas novadpētniecības muzejs: muzeja rīkotā mārketinga aktivitāte – sarkanbaltsarkano lentīšu dalīšana pilsētas centrā.

3. Rakstniecības un mūzikas muzejs: raksts no rubrikas sērijas „Muzejs sākas ar dziesmu” žurnālā „IR” (2016. gada aprīlis).

Balva tiks pasniegta 26. maijā Jelgavā Starptautiskās muzeju dienas svinību ietvaros sadarbībā ar VAS Latvijas Dzelzceļš, AS Latvenergo, žurnālu Ilustrētā Pasaules Vēsture un Piebalgas Porcelāna Fabriku.