5.oktobrī nozares profesionāļu platformas "Rītdienas muzejs"pirmā tikšanās

RĪTDIENAS MUZEJS: UZ LIETOTĀJU ORIENTĒTS MUZEJS

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Latvijas Muzeju biedrība un We Are Museums aicina Latvijas muzeju nozares profesionāļus uz platformas “Rītdienas muzejs” pirmo pasākumu “Uz lietotāju orientēts muzejs”.

Pasākuma laikā uzklausīsim vairākus Latvijas muzeju pieredzes stāstus, veidojot uz muzeja lietotāju orientētu darbības stratēģiju, un kopā mēģināsim atrast īstās sastāvdaļas īstajai rītdienas muzeja receptei.

“Rītdienas muzejs” ir jauna pieredzes apmaiņas platforma muzeju nozarei Latvijā par tēmām, kas skar muzeja lietotāju. Tās mērķis ir sniegt jaunas zināšanas un prasmes un iedvesmot ikdienas darbam un pārmaiņām muzejos, kas var sākties jau šodien un bez kurām vairs nevarēs iztikt rīt.

VIETA UN LAIKS

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, kupola telpa

Krišjāņa Valdemāra iela 10

5.oktobris 2016

Plkst. 15:00-18:00

Ieeja pasākumā ir bez maksas, vietu skaits ierobežots.

Registrācija:  https://www.eventbrite.com/e/ritdienas-muzejs-uz-lietotaju-orientets-muzejs-tickets-27773937595