Aktualitātes

Sociālantropologa Roberta Ķīļa praktiska lekcija “Nemateriālie motivācijas rīki”

Otrais “RĪTDIENAS MUZEJS” pavasara sezonas pasākums pievērsīsies pēdējos gados arvien aktuālākai tēmai muzeju vadībā: darbinieku motivācijai.

Darba izpratne valsts, pašvaldības iestādēs un arī uzņēmumos ir apvīta ar virkni mītiem par darbinieku motivāciju, kas mūsdienas nestrādā.  Lekcijas laikā uzzināsiet, kā dažādi motivācijas instrumenti iedarbojas uz dažādām darbinieku grupām, kā izvērtēt dažādu stimulu (atalgojuma, atzinības, sociālo garantiju utt.) iedarbības spēku un kā kombinēt materiālos un nemateriālos motivācijas rīkus. Lekcija sagatavota, balsoties uz vairāku gadu padziļinātiem motivācijas pētījumiem Latvijas organizācijās.

Roberts Ķīlis,M.Phil., PhD (Cantab.) ir eksperts, konsultants, lektors un profesors ar starptautisku pieredzi, kā arī nozīmīgu publikāciju autors. Maģistra un filozofijas doktora grādu ieguvis Kembridžas Universitātē. Strādājis kā asociētais profesors Rīgas Ekonomikas augstskolā, pasniedzējs Rīgas Stradiņa universitāte un lektors Latvijas Universitātē. Bijis Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrs, vadošais pētnieks “Analītisko pētījumu un stratēģiju laboratorijā”. Guvis arī praktisko pieredzi pētnieciskajā darbā. Vada kursus par stratēģiju veidošanu, komunikāciju, argumentācijas un pārliecināšanas tehnoloģijām, pētījumu un datu analīzes izmantošanu vadības lēmumu pieņemšanā.

Pieteikšanās pasākumam ir noslēgusies.