Aktualitātes

Rakstniecības un mūzikas muzejs aicina darbā izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem vadītāju

Galvenie darba pienākumi:

• Izstrādāt un īstenot muzeja izglītojošo pakalpojumu projektus dažādām muzeja apmeklētāju mērķa grupām;
  • Īstenot sadarbību ar muzeja mērķauditoriju pārstāvjiem;
  • Piedalīties muzeja ekspozīciju un izstāžu veidošanā.

Prasības:

• Zināšanas latviešu rakstniecības, mūzikas un kultūras vēsturē;
  • Otrā līmeņa augstākā izglītība humanitārajās vai mākslas zinātnēs;
  • Izpratne par vecumu psiholoģiju un gatavība darbam ar dažādām auditorijām;
  • Teicamas valsts valodas zināšanas un spēja brīvi sazināties vismaz vienā svešvalodā (vēlams B2 līmenis runā un rakstos);
  • Pieredze muzeja darbā, pedagoģiskā darba un izglītība pedagoģijā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Savā komandā gaidām pozitīvi domājošu personību, kurai piemīt vēlme ik dienu apgūt jaunas zināšanas, diskutēt par esošajām un radoša drosme tās tulkot nezinātājam interesantās nodarbībās un pasākumos.

Piedāvājam:

• Stabilu atalgojumu (sākot no 774.00 EUR pirms nodokļu nomaksas);
  • Darbu nacionāla mēroga muzejā, gatavojoties muzeja atklāšanai pēc rekonstrukcijas;
  • Sociālās garantijas;
  • Interesantu darba vidi un atsaucīgus, radošus kolēģus.

Motivētu pieteikumu un CV līdz 20.09.2018. sūtīt uz muzejs@rmm.lv vai iesniegt personīgi Rakstniecības un mūzikas muzejā Tērbatas ielā 75, Rīgā, LV-1001 vai nosūtīt pa pastu (ja dokumenti tiek nosūtīti pa pastu, pasta zīmogs ir 2018. gada 20. septembris)

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti otrajai (sarunu) kārtai.