Aktualitātes

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA aicina darbā izglītības programmu kuratoru

Darba pienākumi:

  • Izstrādāt, vadīt un attīstīt izglītības programmas dažādām mērķauditorijām;
  • Veidot izglītojošus materiālus bērnu un jauniešu auditorijai;
  • Īstenot projektus līdzekļu piesaistei izglītības programmu, pasākumu un akciju nodrošināšanai;
  • Organizēt un vadīt ekskursijas un nodarbības ekspozīcijās dažādām mērķauditorijām.

  • Prasības kandidātiem:
  • Augstākā izglītība mākslas pedagoģijā, muzejpedagoģijā, mākslā, mākslas un kultūras vēsturē vai saistītā jomā;
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas, vēlamas krievu valodas zināšanas;
  • Ļoti labas komunikatora un uzstāšanās prasmes;
  • Atvērtība, fleksibilitāte un radošums;
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu, kā arī strādāt komandā;
  • Labas MS Office zināšanas;
  • Iepriekšēja pieredze mākslas pedagoģijā un pasniegšanā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no ievērojamākajām kultūras institūcijām Latvijā;
  • Iespēju īstenot savas radošās idejas muzejpedagoģijas praksē;
  • Iespēju mācīties un profesionāli pilnveidoties;
  • Pastāvīgu atalgojumu 850 EUR apmērā pirms nodokļu nomaksas un sociālās garantijas;
  • Darbavietu Rīgas centrā.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: elina.berzina@lnmm.lv līdz 2019. gada 21. novembrim.

Motivācijas vēstulē aicinām pamatot, kā Jūsu prasmes, zināšanas un pieredze ir atbilstošas darbam izglītības programmu kuratora vakancē, kā arī izteikt savas domas par Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA aktuālo izglītojošo darbu un muzejpedagoģijas nozīmi kopumā.

Sazināsimies tikai ar kandidātiem, kas būs izvēlēti nākamai atlases kārtai.