Aktualitātes

Livonijas ordeņa pils ekspozīcija Ventspilī saņem starptautisku apbalvojumu

Ventspils muzeja ekspozīcija „Ventspils pilsēta un novads vēstures ritumā zem dažādām varām” Livonijas ordeņa pilī saņēmusi izcilības balvu Amerikas Savienoto Valstu Empīriskā Grafiskā Dizaina asociācijas (SEGD - Sociaty for Experiantial Grapfics Design) organizētajā starptautiskā dizaina objektu konkursā, kura tēma šogad bija digitālo tehnoloģiju sasaiste ar vietu. Atlantā (ASV) 7.jūnijā balvas saņēma 32 no 420 iesniegtajiem darbiem.

Uzvarētāji demonstrēja kā digitālās tehnoloģijas kļūst par ierastu paņēmienu autentiskās vides atspoguļošanā un zīmola veidošanā. Balvas saņēma Jēlas menedžmenta skola, Tondži Universitātes (Šanhaja) projekts, Sidnejas (Austrālija) teātra projekts, ekspozīcijas interjera projekts Losandželosas (ASV) dabas muzejā, Rijks (Holande) muzeja projekts, kā arī citi darbi no Ņujorkas, Londonas, Sietlas un Sočiem.

Apbalvotās Ventspils muzeja ekspozīcijas mākslinieciski tehniskā projekta autori ir dizaina studija H2E mākslinieki, kuri patlaban integrē Ventspils muzeja esošajā ekspozīcijā citu multimediālu izstādi Naudas dizains. PIN KODS. Personība. Ideja. Novitāte, kura Livonijas ordeņa pils apmeklētājiem būs apskatāma no 2.jūlija.

 

Ventspils muzejs