Latvijas Muzeju biedrība izsludina pieteikšanos uz "LMB Gada balvu 2019"

LMB Gada balva ir viena no biedrības aktivitātēm nozares izcilības piemēru un radošuma veicināšanai. Balva ir vienīgā muzeju nozarē un tiek organizēta jau desmito gadu, iegūstot zināmu sabiedrības un nozares vērtējumu. Tās mērķis ir veicināt muzeju atpazīstamību plašākā sabiedrībā, atspoguļot muzeju profesionālo un radoši paveikto darbu, ieguldījumus vēstures un kultūras mantojuma saglabāšanā un sabiedrības izglītošanā. Šogad LMB Gada balva tiks pasniegta 2019.gadā 24.maijā Daugavas muzejā.

Aicinām muzejus, Latvijas Muzeju biedrības biedrus, pārskatīt 2018.gadā paveikto un pieteikt LMB Gada balvu nominācijās veidotās tematiskās un mākslas izstādes, veiktos restaurācijas projektus, izveidotās ekspozīcijas un citus paveiktos darbus, lai par to var uzzināt ne tikai muzeju speciālisti no citiem muzejiem, bet arī plašāka sabiedrība.

Pieteikumi "LMB Gada balvai 2019" tiek pieņemti no 2019.gada 5.februāra līdz 5.martam.

Ar "LMB Gada balvas 2019" nolikumu un pieteikuma anketu var iepazīties šeit: https://drive.google.com/open?id=1ZJx69Aq9Aue1SBYRF46dT9_ABYkPQYyi

Jautājumu gadījumā, lūdzu rakstīt e-pastu  uz muzeji@muzeji.lv vai zvanīt 29418187.