Aktualitātes

Latvijas Kara muzejs aicina darbā Vēsturnieku I Pasaules kara vēstures nodaļā

Latvijas Kara muzejs aicina darbā Vēsturnieku (profesijas kods: 2633 02) I Pasaules kara vēstures nodaļā

Galvenie darba pienākumi:

  • Realizēt militārās un politiskās vēstures pētniecisko, zinātniski izglītojošo un krājuma darbu.

Prasības kandidātam:

  • Pabeigta augstākā izglītība vēsturē;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru;
  • Precizitāte, kārtība;
  • Spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par pieņemtajiem lēmumiem;
  • Labas sadarbības un saskarsmes spējas;
  • Svešvalodu zināšanas (vēlams krievu valoda), kas nepieciešamas darbā ar muzeja krājumu un saskarsmē ar muzeja apmeklētājiem.

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu;
  • Iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas;
  • Atalgojumu no 674 EUR  līdz 990 EUR (pirms nodokļu nomaksas) atkarībā no profesionālās pieredzes;
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Pieteikuma dokumentus - motivācijas vēstuli un CV līdz š.g. 4.februārim (ieskaitot) ar norādi uz vakanto amatu sūtīt Latvijas Kara muzejam Smilšu ielā 20, Rīga, LV – 1050, vai uz e-pastu administracija@karamuzejs.lv.

Uzziņas pa tālr.  67212272.

Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu un Fizisko personu datu aizsardzības likumu un uzglabāšanai Latvijas Kara muzeja Lietvedības un personāla nodaļā  saskaņā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem 3 mēnešus  pēc konkrētās vakances aizpildīšanas brīža.