Latvijas Fotogrāfijas muzejs izsludina konkursu uz vakanto vēsturnieka amatu

Latvijas Fotogrāfijas muzejs izsludina konkursu uz vakanto vēsturnieka amatu (uz nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

• Plānot un īstenot zinātniski pētniecisko darbu;
  • Veidot ekspozīcijas un izstādes muzejā;
  • Gatavot lekcijas, referātus un rakstus publikācijām;
  • Vākt muzeja krājuma materiālus;
  • Ievadīt muzeja datus Nacionālā muzeju krājumu kopkatalogā
  • Vadīt ekskursijas muzejā;
  • Spēja  plānot un organizēt savu darbu.

Prasības pretendentam/-tei:

• Atbilstoša mākslas vēsturnieka vai vēsturnieka izglītība;
  • Pieredze pētnieciskajā darbā (zināšanas fotogrāfijā tiks uzskatītas par priekšrocību);
  • Prasme uzstāties auditorijas priekšā, gatavot un sniegt prezentācijas;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas (angļu un krievu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību);
  • Pamatzināšanas darbā ar datoru (MS Office) un fotogrāfiju apstrādes programmām;
  • Prasme strādāt gan komandā, gan individuāli.

Piedāvājam:

1. Bruto mēnešalga no 750 līdz 800 EUR (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā un ir būtiska iestādes funkciju izpildei).

2. pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;

3. darba vieta: Rīgā, Mārstaļu ielā 8.

Iesniedzamie dokumenti:

1. Motivācijas vēstule;

2. Curriculum Vitae  (CV).

Pretendentiem/-tēm pieteikties līdz 2019.gada 31.janvārim iesniedzamos dokumentus  nosūtot uz e-pasta adresi: maira.dudareva@fotomuzejs.lv ar norādi “vēsturnieks” vai iesniedzot tos personīgi vai atsūtot pa pastu Latvijas Fotogrāfijas muzejs, Mārstaļu iela 8, Rīga, LV-1050.

Informējam, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.