Aktualitātes

JŪRMALAS PILSĒTAS MUZEJS AICINA DARBĀ PROJEKTA VADĪTĀJU

PRASĪBAS:

  • augstākā izglītība humanitāro zinātņu vai vadības zinātņu jomā;
  • zināšanas un pieredze pašvaldību, valsts un starptautisku projektu vadībā;
  • vēlama pieredze tirgzinībā un grāmatvedībā;
  • labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
  • prasme strādāt ar kases aparātu un karšu pieņemšanas un nolasīšanas terminālu;
  • labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku;
  • prasme strādāt komandā, organizatora spējas, disciplinētība, precizitāte un atbildības sajūta;
  • vēlme celt savu profesionālo kvalifikāciju, komunikabilitāte, laba saskarsmes kultūra;
  • vēlama vismaz divu gadu pieredze projektu vadītāja vai līdzīgā amatā.

AMATA PIENĀKUMI:

  • sagatavo projektu pieteikumus finanšu līdzekļu piesaistei no pašvaldības, nacionālajiem un starptautiskajiem finanšu instrumentiem, Eiropas Savienības programmām un fondiem, vada un piedalās atbalstīto projektu realizācijā;
  • savas kompetences ietvaros sagatavo iepirkumu dokumentāciju un citus dokumentus, kas saistīti ar projektu īstenošanu;
  • kontrolē projektu izpildi atbilstoši noteiktajiem termiņiem, budžetam un kvalitātes prasībām;
  • vada un atbild  par suvenīru tirdzniecības darbu muzejā un filiālēs;
  • plāno un organizē jaunu muzeja suvenīru līniju izstrādāšanu, organizē līgumu slēgšanu par suvenīru izgatavošanu un piegādi, veic savlaicīgus norēķinus ar organizācijām un norēķinu personām, kontrolē preču sortimentu veikalā;
  • pārdod suvenīrus, kārto un atbild par veikala finanšu dokumentācijas noformēšanu.

PIEDĀVĀJAM:

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • radošu un atbildīgu darbu draudzīgā un profesionālā kolektīvā.

Motivētu pieteikuma vēstuli, dzīves aprakstu (CV), izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas un atsauksmes (vēlams) nosūtīt uz e-pastu: muzejs@jurmala.lv ar norādi KONKURSAM UZ PROJEKTA VADĪTĀJA AMATU vai iesniegt personīgi Jūrmalas pilsētas muzejā līdz 2018.gada 24.aprīlim.

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus uzaicināsim uz pārrunām.

Tālrunis informācijai 67764746 vai 67761913.