Aktualitātes

Jūrmalas pilsētas muzejs aicina darbā EKSPOZĪCIJU UN IZSTĀŽU KURATORU

PRASĪBAS:

  • augstākā izglītība humanitāro zinātņu jomā (par priekšrocību tiks uzskatīta augstākā mākslas izglītība);
  • zināšanas un pieredze izstāžu un ekspozīciju organizēšanas darbā;
  • pieredze pētniecības un muzeja krājuma darbā;
  • labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas (par priekšrocību tiks uzskatītas papildu svešvalodu zināšanas);
  • prasme strādāt komandā, organizatora spējas, disciplinētība, precizitāte un atbildības sajūta;
  • vēlme celt savu profesionālo kvalifikāciju, komunikabilitāte, laba saskarsmes kultūra;
  • vēlama vismaz divu gadu pieredze izstāžu un ekspozīciju darbā.

AMATA PIENĀKUMI:

  • izstrādā un īsteno jūrmalnieka mākslinieka Valda Buša (1924-2014) bijušā dzīvokļa un darbnīcas Bulduru Izstāžu namā, Muižas ielā 6, izmantošanu un darbību, lai nodrošinātu V. Buša radošā mantojuma saglabāšanu un pieejamību sabiedrībai;
  • plāno, vada un atbild par Valda Buša izstāžu organizēšanu Jūrmalā, Latvijā un ārvalstīs, nodrošinot kvalitatīvu, pētniecībā balstītu,  izstāžu piedāvājumu;
  • sadarbojas ar citām muzeja struktūrvienībām, iesaistās Bulduru Izstāžu nama kopējās izstāžu politikas veidošanā:
  • veic muzeja krājuma materiālu komplektēšanu, uzskaiti, dokumentēšanu, ir materiāli atbildīgs par V. Buša ekspozīcijai un izstāžu organizēšanai deponēto priekšmetu saglabāšanu un drošību;
  • izstrādā un vada izglītojošas programmas jaunu mērķauditoriju piesaistīšanai;
  • izstrādā Jūrmalas pilsētas muzeja misijai un mērķiem atbilstošus pētnieciskā un izglītojošā darba projektus iesniegšanai atbilstošās institūcijās finansējuma piesaistīšanai, atbild par atbalstīto projektu īstenošanu.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • darbu uz nenoteiktu laiku;
  • atalgojumu un sociālās garantijas atbilstoši valsts un pašvaldību iestādēs strādājošajiem;
  • radošu darbu profesionālā kolektīvā.

Pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās profesionālās pieredzes aprakstu (CV), izglītības apliecinošu dokumentu kopijas un atsauksmes (vēlams) nosūtīt uz e-pastu: muzejs@jurmala.lv ar norādi AMATA VAKANCEI “EKSPOZĪCIJU UN IZSTĀŽU KURATORS” līdz 2018.gada 24.maijam.

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus uzaicināsim uz pārrunām.

Tālrunis informācijai 67764746 vai 67761913.