Aktualitātes

Izsludināts mākslinieciskās koncepcijas konkurss ekspozīcijai “Madonas novada vēsture 14. – 21.gadsimts”

Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs izsludina mākslinieciskās koncepcijas konkursu ekspozīcijai “Madonas novada vēsture 14. - 21.gadsimts”. Aicinām konkursā piedalīties juridiskas un fiziskas personas, t.sk., arhitektus, dizainerus, māksliniekus un attiecīgajās nozarēs studējošas personas.

Konkursa “Mākslinieciskā koncepcija ekspozīcijai “Madonas novada vēsture 14. – 21.gadsimts” mērķis: Iegūt iespējami labāku muzeoloģiski un mākslinieciski augstvērtīgu dizaina risinājumu Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja ekspozīcijai „Madonas novada vēsture 14. – 21.gadsimts”, atbilstoši krājumā esošajiem un atlasītajiem materiāliem, laikmeta prasībām un ieplānotās telpas izmēram, kā arī ievērojot Noteikumus par Nacionālo muzeju krājumu (Ministru kabineta 2006.gada 21.novembra noteikumi Nr.956, 4.pielikums - Prasības Nacionālā krājuma priekšmetu eksponēšanai).

Jautājumu gadījumā aicinām zvanīt uz tālruni +371 29418187 vai arī +371 64822481.
Zane GRĪNVALDE izglītojošā darba nodaļas vadītāja

Konkursa nolikums

Pretendenta iesnieguma forma un finanšu piedāvājums

Devīzes atšifrējuma forma