Izsludināta pieteikšanās Latvijas Muzeju biedrības Gada balvai 2018

Lai sekmētu ilgtspējīgu un kvalitatīvu muzeju nozares attīstību Latvijā, Latvijas Muzeju biedrība organizē konkursu un pasniedz Latvijas Muzeju biedrības Gada balvu 2018.  Balvas pasniegšanas mērķis ir veicināt muzeju nozares attīstību un veidot muzeju darba pozitīvu publicitāti, uzsverot radīto produktu kvalitāti, radošumu, pieejamību un nozīmi sabiedrībai.

Balvas pretendents var būt ikviens Latvijas Muzeju biedrībā reģistrēts muzejs, kas 2017.gadā ir radījis produktus, kas atbilst iesniegšanai kādā no nominācijām. Pretendentus balvas saņemšanai var izvirzīt jebkura fiziska vai juridiska persona, tai skaitā pats muzejs, kas 2017.gadā ir radījis produktu, atbilstošo kādai no nominācijām.

Balvas ieguvējus nosaka konkursa kārtībā, izvērtējot konkursam iesniegtos pieteikumus. Balvu piešķir par izciliem darba rezultātiem Latvijas muzeju nozarē. Pieteikuma anketa ar pievienoto prezentāciju un/ vai video nosūtāmi uz e-pastu: muzeji@muzeji.lv  līdz 2018.gada 5.martam.

Vairāk par Latvijas Muzeju biedrības Gada balvu 2018 šeit