Imanta Ziedoņa muzejs aicina uz 3.Reģionālo muzeju simpoziju

Latvijas muzeju vide šobrīd kopumā piedzīvo un pieprasa pārmaiņas — izmainījusies arī muzeju patērētāju kultūra, kas pieprasa jaunas vēsmas cita veida pieejā un piedāvājumā. Lai nodrošinātu konkurētspējīgu pastāvēšanu, mūsdienīgu un aktuālu, saistošu piedāvājumu, tajā pašā laikā saglabājot muzeja funkcijas, kas attiecas uz kultūras mantojuma saglabāšanu, krājuma veidošanu un aizsardzību, pētniecību, arī popularizēšanu, muzeju darbiniekiem savā darbā ir jauni izaicinājumi, tāpēc jau trešo gadu Imanta Ziedoņa muzejs organizē Reģionālo muzeju simpoziju.

Šī gada tēma ir “Komunikācija muzejā”. Simpozijā kopīgi tiks meklēti ceļi, kā uzlabot muzeju darbinieku individuālās un komandu komunikācijas prasmes, kā arī kopā ar nozares ekspertiem tiks aktualizētas dažādas muzeju savstarpējās sadarbības un komunikācijas iespējas gan nozares iekšienē, gan ārpus tās.

Aizdomāsimies par to, ko 1985. gadā starptautiskajā muzeju dienā visiem muzejniekiem vēlējis Imants Ziedonis: “Jābūt tā, ka lūdzas, lai muzejā laiž iekšā, nevis ka ar varu velk iekšā.”

Diskutēsim, meklēsim risinājumus un veidosim ideju banku.

Simpozijs norisināsies 16. jūlijā Imanta Ziedoņa muzejā Murjāņos.

Ierašanās no plkst. 10.00.

Dalībnieku reģistrācijas anketa atrodama šeit.