Aktualitātes

Aicina pieteikt filmas par Latvijas muzejiem 11.Starptautiskajam tūrisma filmu festivālam "Tourfilm Riga 2018"

Š.g. 27.aprīlī Rīgā notiks 11.Starptautiskais tūrisma filmu festivāls „Tourfilm – Rīga 2018”, kurā tiks vērtētas, demonstrētas un godalgotas tūrisma īsfilmas, kuras prezentē tūrisma produktu vai noteiktu pilsētu, reģionu vai valsti kā tūrisma galamērķi kādā no nominācijām: tūrisma galamērķis, kultūrtūrisms, ekotūrisms,  piedzīvojumu tūrisms, tūrisma pakalpojumi (naktsmītnes, tūrisma firmas, ēdināšanas un transporta pakalpojumi tūristiem u.c.), kongresi, izstādes un pasākumi. Kā atsevišķa nominācija ir izdalīta - Latvijas tūrisma produkts.

Filmas vērtēs profesionāla starptautiska žūrija, piešķirot balvas katrā nominācijā un galveno balvu  Grand Prix pašai labākajai īsfilmai.

Pieteikšanās anketa aizpildāma un nosūtāma on-lainā festivāla mājas lapā: www.tourfilmriga.lv (Dalība festivālā bez maksas).

Anketas un filmas iesūtāmas līdz 2018.gada 5.martam.

Festivālam tūrisma filmas fails augšuplādējams uz ftp servera (ftp://ftp.tourfilm.riga.lv:55506 ,lietotājs: rtkic, parole: Nukbauch9 )  vai filmu iesniedz, izmantojot kādu no failu pārsūtīšanas servisiem (piemēram, weTransfer).

Filmas apskatei Internetā pieteicējs, iesniedzot anketu, norāda saiti uz vienu no koplietošanas tīmekļa vietnēm (Youtube vai Vimeo), kurā filmu ir izvietojis. Filmu failu ieteicams iesniegt MP4 formātā ar izšķirtspēju 1080p.

Festivālu organizē Rīgas dome.

Sīkāka informācija par tūrisma filmu festivālu atrodama mājas lapā: www.tourfilmriga.lv; e-pasts: sandra.inkena@riga.lv, kontaktpersona Sandra Inkēna, tālrunis : 67026807.