Aktualitātes

Aicina darbā vēsturnieku Ieroču nodaļā

Galvenie darba pienākumi:

  • realizēt ieroču vēstures pētniecisko, zinātniski izglītojošo un krājuma darbu.

Prasības kandidātam:

Pabeigta augstākā izglītība;

  • izpratne par ieroču un militāri tehnisko vēsturi;
  • pārzināt muzeja darbību reglamentējošos Latvijas Republikas normatīvos aktus;
  • labas iemaņas darbā ar datoru;
  • precizitāte, kārtība;
  • spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par pieņemtajiem lēmumiem;
  • labas sadarbības un saskarsmes spējas;
  • vēlamas svešvalodu zināšanas (krievu, angļu un/vai vācu valoda), kas nepieciešamas darbā ar muzeja krājumu un saskarsmē ar muzeja apmeklētājiem.

Mēs piedāvājam:

  • iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu;
  • iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas;
  • atalgojumu no 674 EUR  līdz 990 EUR (pirms nodokļu nomaksas) atkarībā no profesionālās pieredzes;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Pieteikuma dokumentus - motivācijas vēstuli un CV līdz š.g. 20.novembrim (ieskaitot) ar norādi uz vakanto amatu sūtīt Latvijas Kara muzejam Smilšu ielā 20, Rīgā, LV – 1050, vai uz e-pastu administracija@karamuzejs.lv.

Uzziņas pa tālr.  67223303.

Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu un Fizisko personu datu aizsardzības likumu un uzglabāšanai Latvijas Kara muzeja Lietvedības un personāla nodaļā  saskaņā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem 3 mēnešus  pēc konkrētās vakances aizpildīšanas brīža.