Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēka, Mūkusalas ielā 3, Rīga

Muzeju biedrības saimē

Serviss un pakalpojumi

• Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Bezmaksas ieeja
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Ērti nokļūt ar sabiedrisko transportu
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Pieejama kafejnīca vai restorāns

Muzejs un pētniecības centrs “Latvieši pasaulē” veido ceļojošās izstādes, publikācijas, filmas un citus projektus par latviešu izceļotāju dzīvi, viņu kultūru un devumu Latvijai un pasaulei.

Vairāk

Muzeja krātuvju apmeklējums jāpiesaka iepriekš.

Marianna Auliciema, Biroja vadītāja
T: +371 29175510

E: lapainfo@gmail.com

Ieejas maksa

Ieeja muzejā ir bez maksas.

“Latvieši pasaulē” muzeja tēma ir izceļošanas vēsture no Latvijas pēdējo 200 gadu laikā. “Latvieši pasaulē” krāj priekšmetus, kuri atspoguļo daudzveidīgos izbraukšanas iemeslus un pieredzi un liecina par ārzemju latviešu pastāvīgo dzīvi, kopienām un identitātes uzturēšanu ārpus Latvijas no dažādiem redzespunktiem.

Krājumam meklējam lietiskus, rakstiskus, mākslas, audiovizuālus un digitālus priekšmetus, piemēram, izceļotāju personīgās un organizāciju mantas, fotogrāfijas, grāmatas, vēstules, rokdarbus, darba rīkus, mutvārdu liecības.

Latvieši pasaulē – muzejs un pētniecības centrs

Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēka, Mūkusalas ielā 3, Rīga

Privāts muzejs