Latvijas muzeju katalogs

Ogres vēstures un mākslas muzejs

Brīvības iela 36, Ogre, LV 5001

  •  65024345
  •  65022251
GADA BALVU ATBALSTA:
„Padzīvosim zaļi!”

 

3. septembris – 6. oktobris. 2012

3. septembrī plkst. 14.00 Ogres Vēstures un mākslas muzejā atvērsim izstādi lieliem un maziem bērniem „Padzīvosim zaļi!”. Izstādes telpu apdzīvos tekstilmākslinieces Nates Veinas lelles, dzejnieces Elvīras Blomas dzejoļi kopā ar muzeja krātuvēs atrastiem dažādu laiku priekšmetiem un fotogrāfijām.

 Neparastā izstāde „Padzīvosim zaļi!” tapusi kā divu ogrēniešu, jauno mākslinieču savstarpējās iedvesmas un radošo ideju apmaiņas rezultāts. Asociācijas ar bērnību un nedarbiem raisīs oriģinālās Nates Veinas lelles, bet priecīgu piedzīvojumu garšu uzburs jaunās dzejnieces Elvīras Blomas lasāmā un klausāmā dzeja, skaņas, krāsas, kā arī dažādu laiku fotogrāfijas un lietas no Ogres Vēstures un mākslas muzeja krājuma.

Lai vēl nedaudz paildzinātu vasaras sajūtu, 3. septembra izstādes atklāšanas pasākumā plkst 14.00 klausīsimies bērnu vokālās studijas „Svilpastes” dziesmās un dzejnieces Elvīras Blomas tēlainajos dzejoļos. Pasākumā stundas garumā darbosies īpaša brīnumu aka, kuru iegriežot, ikvienam bērnam, lielam un mazam, būs iespēja laimēt muzeja suvenīrus un firmas Fazer sarūpētos saldumus. Brīnumu aka darbosies ik sestdienu līdz pat 6. oktobrim, kamēr izstādes neparastie iemītnieki gaidīs savus lielos un mazos ciemiņus. „Padzīvosim zaļi!” - izstāde bērnības noskaņā, kad krāsas bija košākas un zāle zaļāka. Nāc un izbaudi to!

Ieeja atklāšanas pasākumā bez maksas.

Attēlā: Nates Veinas lelles 2

 

 

Preses materiālu sagatavoja:

Santa Šustere,

Ogres Vēstures un mākslas muzeja

Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

T: 65022251; 28624505

            E: santa.ogresmuzejs@gmail.com

            I: www.ogresmuzejs.lv 

                Facebook/ Ogres Vēstures un mākslas muzejs

                Twitter/ ogresmuzejs

                Draugiem.lv/ Ogres Vēstures un mākslas muzejs

 

 

 

 

 

 
blog comments powered by Disqus