MUZEJU BIEDRĪBA

Skolas iela 12, Madona, LV - 4801

• phone:  +371 29418187

Latvijas muzeju biedrības biedru kopsapulce

15. marts. 2012

Latvijas muzeju biedrības biedru kopsapulce notiks 15.martā, pulksten 11:00 Latvijas Kara muzeja Konferenču zālē.

Kopsapulces darba kārība:

1. LMB priekšsēdētājas Inetas Zelčas Sīmansones atskaite par 2010 – 2012.g. paveikto.

2. LMB Revīzijas komisijas ziņojums.

3. Kafijas pauze

4. Jaunas LMB valdes vēlēšanas:

- kandidātu prezentācijas;

- balsošana.

5. Citi organizatoriski jautājumi

Latvijas muzeju biedrības valde atgādina, ka šogad paredzētas valdes vēlēšanas, tāpēc muzejus lūdzam pilnvarot savus pārstāvjus balsošanai (muzeja direktora parakstīts pilvarojums). Saskaņā ar LMB statūtiem, katram muzejam balsošanas procedūrā ir viena balss.

Pamatojoties uz LMB 2011.gada kopsapulces lēmumu, 2012.gada LMB valdes vēlēšanām muzeju speciālistus / kandidātus uz valdes amatiem lūdzam pieteikt/ies līdz 2012.gada 1.martam, 2 gadu LMB darbības prioritāri veicamo uzdevumu redzējumu sūtot uz e-pastu: muzeji@muzeji.lv. Tāpat aicinām kandidātus sagatavot 2 min prezentāciju par savu iespējamo lomu LMB 2012 – 2014 darbā. Visiem kandidātiem (ja kandidāts nav muzeja direktors), izvirzot savu kandidatūru uz LMB valdes locekļa amatu, jāiesniedz muzeja direktora vai vadītāja saskaņojuma vēstule par atbalstu kandidēt LMB valdes vēlēšanās.

Lūdzam dalību LMB biedru kopsapulcē apstiprināt līdz 9.martam, rakstot uz e-pastu muzeji@muzeji.lv

Uz tikšanos LMB biedru kopsapulcē!

Latvijas muzeju biedrības valdes vārdā

LMB priekšsēdētāja

Ineta Zelča Sīmansone