Latvijas muzeju katalogs

Saules muzejs

Vaļņu iela 30, Vecrīga, Latvija, LV-1050

  •  67225587
AKCIJAS KARTE:


GADA BALVU ATBALSTA:
Saules muzejs

"Saules nozīme dažādu tautu kultūrās ir līdzīga, taču veidi, kā cilvēki to attēlo un saprot, ir ļoti atšķirīgi. Muzeja mērķis ir atklāt šo cilvēku dažādo redzējumu par vienu un to pašu tēmu - Saule! - kas ir mūsu Saules sistēmas pirmsākums un cilvēces tagadējais dzīvās enerģijas avots un vienojošā matērija.

Saules muzeja pamatkrājumā ir vairāk nekā 400 dažādu saules formas sienas dekoru, pulksteņu, spoguļu un dažādu citu ar Saules motīviem saistītu priekšmetu kolekcija no visu pasaules kontinentu valstīm, ko 12 gadu laikā ir savākusi muzeja autore, viesojoties daudzās pasaules valstīs. Muzejā papildus ir tematiski izklāstīta saistoša un vispārizglītojoša informācija par astronomisko Sauli un tās ietekmi uz Zemi, kā arī dots bagātīgs ieskats dažādu pasaules tautu kultūrās un to solārājā mitoloģijā. Tāpat ir iespējams skatīt īpašu ekspozīciju, kurā redzami tieši Latvijā dzīvojošu mākslinieku darbi par Saules tēmu.

Ikvienam apmeklētājam pēc muzeja apskates ir brīnišķīga iespēja darboties un radoši izpausties muzeja radošajā darbnīciņā, malkojot karstu zāļaugu tēju un krāsojot savu sauli ņemšanai līdz uz savām mājām!

Gaidām gan individuālus apmeklētājus, gan interesentu grupas - it īpaši bērnus! Nāc un atrodi savu Sauli!"

 

Saules muzejs piedāvā:

1)Ekskursijas gida pavadībā

2)Radošā darbnīca

3)Pieaugušo un bērnu ballītes

4)Aicinām Jauno pāri kāzu dienā

Adrese:

Vaļņu iela 30, Vecrīga, Latvija, LV-1050

Kontakti:
  •  67225587
http://www.saulesmuzejs.lv

T: +371 67225587

E: info@saulesmuzejs.lv