Elitas Patmalnieces zelta izlase Saldū

16. augusts – 16. septembris. 2012

No 16.augusta līdz 16.septembrim J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā skatāma tērpu mākslinieces un gleznotājas Elitas Patmalnieces darbu izstāde „Elitas zelta izlase”. Tikšanās ar mākslinieci izstādes noslēgumā – 16.septembrī.

Mēneša garumā atraktīvā māksliniece ar saviem krāšņajiem darbiem priecēs saldenieku un  Saldus pilsētas viesu acis un sirdis. „Zelta izlasē” apkopots veikums dažādās tehnikās – gleznas, izšūtas gleznas, apgleznoti audumi, lelles un daudzi citi māksliniecei raksturīgie krāsainie un jaukie darbi.

Elita Patmalniece dzimusi un augusi Ogrē, paralēli tērpu modelēšanai un aktīvai sabiedriskai darbībai, atrod laiku arī gleznošanai. Elita pati par saviem darbiem saka, ka tie ir krāsaini un traki, gluži kā pati māksliniece.

Izstādes kuratore:

Elita Sproģe