Mākslas muzejs Rīgas Birža, LNMM departaments

Doma laukums 6, Rīga

Mākslas muzejs „Rīgas Birža” aicina uz baroka mūzikas koncertu

10. augusts. 2013

Sestdien, 10. augustā, plkst. 18.00 Rīgas vēsturiskās mūzikas un dejas festivāla 2013 ietvaros Mākslas muzeja „Rīgas Birža” (Doma laukumā 6, Vecrīgā) Venēcijas zālē no jauna ieskanēsies baroka mūzika.

Koncertā piedalīsies baroka koris „Collegium Choro Musici Riga”, baroka orķestra „Collegium Musicum Riga” solisti un abu kolektīvu mākslinieciskais vadītājs diriģents Māris Kupčs, kurš ir Latvijā mērķtiecīgākais baroka un klasicisma mūzikas pētnieks, nenogurstošs jaunu mūziķu izglītošanā, aizraudams tos ar baroka laikmeta mūzikai vien raksturīgo greznumu un virtuozitāti.

Apmeklētājiem būs iespēja baudīt Antonio Stradellas (Antonio Stradella) oratoriju „L'anime del Purgatorio” un Dītriha Bukstehūdes (Dieterich Buxtehude) kantāti no cikla „Membra Jesu Nostri”.

Koncerts norisināsies Rīgas vēsturiskās mūzikas un dejas festivāla 2013 ietvaros, kura laikā no 4. augusta līdz 11. septembrim Rīgas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja apmeklēt plašu koncertu programmu bez maksas.

Aicināti visi interesenti! Ieeja koncertā ir bez maksas

Dace Krīgere, LNMM Izglītības programmu kuratore

T: (+371) 67 226467

E: Dace.Krigere@lnmm.lv

Atēļā:

Johans Rotenhammers (Johann Rottenhammer). Marijas pasludināšana.

16. gs. beigas – 17. gs. sākums. Varš, eļļa. LNMM kolekcija. Publicitātes foto