Amatu māja, Ziemeļkurzemes Amatniecības konsultāciju centrs

GADA BALVU
"ZELTA PUTEKLIS"
ATBALSTA

Divi Melni Suņi (Aleksandra Koškina) personālizstāde “Arhīvs”

24. augusts – 20. septembris. 2017

No 24.augusta Ventspils Amatu mājā skatāma 9.starptautiskā grafikas plenēra Ventspils DOKUMENTA dalībnieka Divi Melni Suņi (Aleksandra Koškina) personālizstāde “Arhīvs”

Amatu mājā patlaban skatāma Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļas maģistrantūras 2.kursa studenta Aleksandra Koškina (radošais pseidonīms Divi Melni Suņi) grafikas darbu izstāde “Arhīvs”.

Izstādes darbi tapuši vairāku gadu garumā. Šķietami nesaistīti, veidoti dažādās tehnikās, tomēr vienoti izteiksmē. Katrs darbs vai darbu sērija, figurāls vai abstrakts vēstī savu stāstu, taču kopā saliekot, veidojas cits vēstījums. Darbi dokumentē konkrēto dzīves brīdi, emocijas, pārdzīvojumus un no šīs mozaīkas veidojas personības koptēls. Savdabīgs arhīvs.

Andrejs Koškins ir studējis Latvijas Kristīgajā akadēmijā, pētījis Bizantijas sakrālo mākslu. Ir Oforta ģildes biedrs, grafiķes Neles Zirnītes skolnieks un patlaban studē Latvijas Mākslas akadēmijas maģistrantūrā Grafikas nodaļā. Izstādēs piedalās kopš 2013. gada. Mākslinieka darbus var iepazīt https://divimelnisuni.tumblr.com/ Izstāde “Arhīvs” Amatu mājā skatāma līdz 20.septembrim