Blogi

Iveta Supe

Tikai kopīgi darbojoties var gūt labus rezultātus

Nu jau krietni aiz muguras Muzeju diena un “Zelta putekļa” balvas pasniegšanas ceremonija - pietiekams laiks, lai katrs, kas vēlējās, paustu savas emocijas, vērtējumu, kritiku. Paldies visiem, kas nav palikuši vienaldzīgi!

Jāatzīst – jaunajam valdes sastāvam nebija viegli tik īsā laikā izstrādāt konkursa nolikumu, domāt par balvām, meklēt sponsorus. Ļoti daudz kas vēl  jāpilnveido. Īpaši - vērtēšanas sistēma un kritēriji, kuriem, neapšaubāmi, jābūt ļoti konkrētiem un skaidriem.

Lai nodrošinātu veiksmīgu  Latvijas Muzeju biedrības gada balvas  „Zelta puteklis” tālāku attīstību un prestižu, aicinām ikvienu, kam tuva muzeju nozare, iesūtīt priekšlikumus LMB valdei (muzeji@muzeji.lv) vērtēšanas kritēriju izstrādei. Gaidīsim priekšlikumus arī nomināciju nosaukumu precizēšanai. Tikai kopīgi darbojoties var gūt labus rezultātus.

Iveta Supe,

LMB valdes locekle