Events

Latvijas Grāmata piedāvā muzejiem sadarbību publikāciju izplatīšanai grāmatnīcās

Informācija par izdoto grāmatu izplatīšanu

Latvijas muzejos ir ļoti daudz interesantu materiālu un unikālas informācijas un nereti tā tiek apkopota un nodrukāta grāmatā. Tā, piemēram, daži no jaunākajiem izdevumiem:

  • „Ogres Vēstures un mākslas muzeja raksti” (2015.g., Ogres Vēstures un mākslas muzejs);
  • „Muižas laikmetu griežos 1900 - 1939”, I.Dišlere, A.Ozola (2016.g., Tukuma muzejs);
  • „Muižas zupas”, I.Prauliņa (2016.g., Ērmaņu muiža).
  • "Ilustrētā dzelzceļa vēsture”, T.Altbergs (2016.g. Ilustrētā pasaules vēsture, Latvijas dzelzceļš, Dzelzceļa muzejs);
  • „Piranēzi. Romas antikvitātes”, V.Opolā (2016.g. LNMM) u.c.

Grāmatu vairumtirdzniecības uzņēmums „Latvijas grāmata” jau vairāk kā 23 gadus darbojas šajā nozarē. Mūsu noliktavā ir plašākais sortiments vienuviet – visu Latvijā izdoto aktuālo izdevumu klāsts; šobrīd ap 19600 grāmatu nosaukumu.

Grāmatu vairumtirdzniecības uzņēmuma „Latvijas grāmata” viens no uzdevumiem ir izzināt visas Latvijā izdotās grāmatas un informēt par šiem izdevumiem Latvijas bibliotēkas, kā arī citus grāmatu tirgotājus un, protams, individuālos grāmatu lasītājus.

Visus jaunos izdevumus ievietojam mūsu atvērtajā noliktavā, mājas lapā www.lgramata.lv, kā arī īpaši informējam Latvijas bibliotēkas, izsūtot atsevišķu informāciju iknedēļas elektroniskajās info vēstulēs (ap 550 bibliotekāru regulāri lasa mūsu info vēstules par jaunajiem izdevumiem).

Tādējādi lūdzam Jūs informēt mūs savlaicīgi par Jūsu darbu pie jaunas grāmatas izdošanas. Ja nepieciešams, mēs labprāt palīdzēsim Jums ar padomu iespējamā grāmatas metiena noteikšanā.

Kad grāmata nodrukāta, vēlētos saņemt informāciju no Jums, lai varētu vienoties par grāmatas piegādi visiem interesentiem.

Informāciju nosūtīt:

1. birojs@lgramata.lv, Kontaktpersona: Agnese Patmalniece, tālr. 67225026, 29551961

2. santa.reca@lgramata.lv, Kontaktpersona: Santa Reča, tālr. 67223294, 29467610