Latvian Museum Directory

Museum of Occupation of Latvia

Strēlnieku laukums 1, Rīga, LV-1050, Latvija

  •  67212715
  • phone:   67229255
  • phone:  

Latvijas Okupācijas muzejs aicina skolēnus uz bezmaksas nodarbībām par Baltijas ceļu

 

Sākoties jaunajam mācību gadam, Latvijas Okupācijas muzejs turpina izglītot skolēnus, piedāvājot virkni interaktīvu nodarbību gan muzejā, gan ārpus tā telpām.

Viens no jaunākajiem piedāvājumiem ir nodarbība “Mūsu Baltijas ceļš”. Tās mērķis ir palīdzēt skolēniem izprast šo unikālo notikumu un atklāt pilsoniskās līdzdalības nozīmi vēsturē un mūsdienās. Nodarbībā jaunieši gūst priekšstatu par Atmodu, pārmaiņām pagājušā gadsimta 80. gados un Baltijas ceļa akciju. Nodarbībā skolēniem ir jādarbojas arī pašiem - jāizdomā kāda sabiedrībai šobrīd aktuāla problēma un, iesaistot garāmgājējus, jāizveido pašiem sava dzīvā ķēde. Šāda praktiska darbošanās ļauj spilgtāk iztēloties, kā jutās Baltijas ceļa dalībnieki, kopīgi sadodoties rokās par vienotu ideju.

Nodarbība paredzēta 10.-12. klašu skolēniem un ikviens Latvijas skolēns tajās var piedalīties bez maksas. Nodarbībām var pieteikties visu gadu, zvanot pa tālr. 67211030 vai e-pastā ip@omf.lv.Vairāk par muzeja Izglītības nodaļas piedāvājumu skolēniem un skolotājiem var uzzināt interneta vietnē www.omip.lv.


Latvijas Okupācijas muzeja Izglītības nodaļa

Tālr. 67211030; ip@omf.lv


 
blog comments powered by Disqus