Latvian Museum Directory

Museum of Occupation of Latvia

Strēlnieku laukums 1, Rīga, LV-1050, Latvija

  •  67212715
  • phone:   67229255
  • phone:  

Latvijas Okupācijas muzejā sākusies grāmatu izpārdošana

 

Latvijas Okupācijas muzeja grāmatu veikalā atklāts ikgadējais grāmatu izpārdošanas tirdziņš. Īpašais šī gada piedāvājums ir grāmatas no pazīstamā vēsturnieka un ievērojamā holokausta pētnieka profesora Andrieva Ezergaiļa personīgās bibliotēkas.

Andrieva Ezergaiļa grāmatas kopā ar dokumentu kopijām, arhīvu materiāliem un iespieddarbu kolekciju, kupumā 60 lielas kastes, Okupācijas muzejā nonāca šovasar kā profesora ziedojums Okupācijas muzejam. Tā kā muzeja bibliotēkā daļa grāmatu jau ir, tās par simbolisku atlīdzību varēs iegādāties tirdziņa apmeklētāji.

Piedāvājumā būs grāmatas galvenokārt par vēsturi un kartes, piemēram, muzeja Gadagrāmatas, vairāki “Via Dolorosa” sējumi, interaktīvā Gulaga karte, žurnāli “Jaunā gaita” un citi izdevumi. Tostarp arī tādas grāmatas, kuras grāmatnīcās vairs nav nopērkamas. Piemēram A. Ezergaiļa sagatavotais dokumentu krājums “Latviešu leģions: varoņi, nacisti vai upuri?”. Grāmatu cenas – sākot no viena eiro.

Izpārdošana notiks Okupācijas muzejā, Raiņa bulvārī 7 katru dienu no 11.00 līdz 17.00. Laipni aicinām vēstures interesentus!Inese Krieviņa,

Latvijas Okupācijas muzeja

sabiedrisko lietu vadītāja

t. 67229244


 
blog comments powered by Disqus