Latvian Museum Directory

Museum of Occupation of Latvia

Strēlnieku laukums 1, Rīga, LV-1050, Latvija

  •  67212715
  • phone:   67229255
  • phone:  

Par godu Latvijas Okupācijas muzeja 22. gadadienai notiks "Latvian Voices" koncerts

 

1. july. 2015

Trešdien, 1. jūlijā, plkst. 15  Latviešu strēlnieku laukumā 1, Rīgā par godu Latvijas Okupācijas muzeja 22. gadadienai notiks vokālās grupas "Latvian Voices" koncerts.

Latvian Voices ir a cappella vokālā grupa no Latvijas - zemes, kas dzied! Ar savām balsīm kā vienīgo mūzikas instrumentu Latvian Voices ir radījušas individuālu vokālo stilu, kurā savijas dažādu tautu etniskās mūzikas intonācijas, jo sevišķi latviešu tautas mūzikas krāsas, ar tradicionāliem kormūzikas un popmūzikas elementiem. Lielākā daļa grupas repertuāra ir grupas dalībnieču aranžēta un komponēta, kas padara Latvian Voices patiesi neatkārtojamas.

Latvian Voices repertuārs ir plašs: latviešu tautasdziesmas un oriģināldziesmas ar latviešu folkloras tradicionālajiem tekstiem, klasiskās mūzikas skaņdarbi atjautīgos pārlikumos. Koncertus vienmēr kuplina arī starptautiski populāru melodiju aranžijas un mūsdienīga Latvian Voices oriģinālmūzika.

Latvian Voices par savu aicinājumu uzskata Latvijas kultūras un jo īpaši muzikālā mantojuma nešanu pasaulē, caur savām dziesmām iepazīstinot cittautu klausītājus ar latvisko mentalitāti un pasaules uztveri, kas cieši sakņojas cilvēka un dabas savstarpējās attiecībās. Lielākā daļa Latvian Voices koncertdzīves norisinās ārpus Latvijas, grupa ļoti bieži pārstāv savu valsti reprezentatīvos starptautiskos pasākumos. Šī iemesla dēļ 2014.gadā grupa kļuva par muzikālo vēstnesi Riga2014, Eiropas Kultūras galvaspilsētai.

 

Inese Krieviņa,

Latvijas Okupācijas muzeja

sabiedrisko attiecību vadītāja

 
blog comments powered by Disqus