Latvian Museum Directory

Museum of Ventspils

Livonijas ordeņa pils, Jāņa ielā 17, Ventspilī, LV-3601

  • fax #63622031

Ventspils muzejs izsludina suvenīru konkursu

 

29. june – 2. august. 2016

Ventspils muzejs aicina amatniekus, māksliniekus un suvenīru izgatavotājus ar saviem darbiem piedalīties konkursā “Ventspils suvenīrs”.

Konkursa mērķis ir veicināt Ventspilij raksturīgu suvenīru izgatavošanu un tirdzniecību, kas būtu piemēroti pilsētu reprezentējošai dāvanai pašmāju un ārvalstu viesiem. Konkurss notiks Ventspils pilsētas svētku ietvaros Ventspils Amatu mājā.

Piedāvājumi konkursam jāiesniedz līdz 2016. gada 2. augustam plkst. 17:00 Ventspils Amatu mājā, Skolas ielā 3. Ar konkursa nolikumu var iepazīties Ventspils muzeja mājas lapā http://muzejs.ventspils.lv/wp-content/uploads/SKMBT_22316062911440.pdf, Ventspils portālā www.ventspils.lv , kā arī Ventspils Amatu mājā katru darba dienu no plkst. 10:00 līdz plkst. 18:00.

Suvenīram jābūt oriģinālam, jāatšķiras no citu Latvijas pilsētu un reģionu suvenīriem un jāatbilst vispārpieņemtajām estētiskajām normām.

Konkursa uzvarētāju noteiks ar konkursa izvērtēšanas komisijas lēmumu un skatītāju balsojumu. Konkursa “Ventspils suvenīrs” pirmo trīs vietu ieguvēji saņems naudas balvas.

Konkursa darbi būs izstādīti Amatu mājā, Skolas ielā 3. Tos varēs apskatīt un vērtēt divas dienas – 5. un 6. augustā. Uzvarētājus nosauks 7. augustā Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā, Riņķa ielā 2, kur notiks Amatu dienas.Ventspils muzejs


 
blog comments powered by Disqus