Latvian Museum Directory

Museum of Ventspils

Livonijas ordeņa pils, Jāņa ielā 17, Ventspilī, LV-3601

  • fax #63622031

Ventspils muzejs 1.septembrī

 

1. september. 2016

Ventspils muzejs arī pievienojas priecīgajiem Zinību dienas svinētājiem un aicina pirmklasniekus kopā ar vecākiem apmeklēt visas Ventspils muzeja mājas, jo 1.septembrī pirmklasniekam un vienai pavadošajai personai ieeja būs bez maksas! Turklāt –Piejūras brīvdabas muzeja Mazbānītis sola katram pirmziemniekam un tā pavadonim uzdāvināt arī vienu braucienu.

Livonijas ordeņa pilī, līdztekus pastāvīgajai ekspozīcijai un izstādēm*, 1.septembrī muzeja Izglītības centrā no plkst.11:00-15:00 varēs izgatavot savu Pirmā septembra grāmatzīmi, bet Amatu māja sola savus pirmklasniekus un viņu vecākus radoši nodarbināt pēc pašu izvēles- gan dedzinātu rakstu, gan zelta saktas darbnīcā. Arī rakstnieka un pedagoga Herberta Dorbes muzejs aicina savus jaunos draugus ciemos, lai kopīgi priecātos par krāšņo dāliju izstādi no ventspilnieces Zojas Tiščenko kolekcijas.

Piejūras brīvdabas muzejā vēl san bites, cilpo truši rudenīgi rudos kažokos un svilpo Mazbānītis, un vēl skatāma izstāde par mazāko krājuma priekšmetu – adatu un tās daudzveidīgo dabu. Jaunie skolēni, ņemiet vecākus pie rokas un vedat 1.septembrī uz muzeju!

*Izstāde Kāzu tērpi 1860-2010 no A.Vasiļjeva kolekcijas Livonijas ordeņa pils izstāžu zālē – EUR1,10; EUR0,60 tikai līdz 15.septembrim!

Ventspils muzejs

 
blog comments powered by Disqus